Strip club Euphoria 

 

Dámy a pánové, vítejte v legendárním strip klubu Euphoria. Pokud přicházíte do Ostravy na dovolenou, v rámci pracovní cesty, na rozlučku se svobodou nebo chcete s přáteli či obchodními partnery zajít jen tak na skleničku, Euphoria je to pravé místo pro vás.

 

Jakmile překročíte práh, budete fascinováni luxusní strip show. Klub byl oficiálně otevřen v roce 2010 a byl tak úplně prvním klubem v Ostravě nabízejícím kompletní striptýz. Dodnes si drží významnou pozici mezi podniky  nočního života.


   * nejkrásnější dívky v Ostravě
   * dech beroucí striptýzová show
   * akrobatické prvky
   * profesionální taneční vystoupení
   * skvělé nápoje a příjemná obsluha

 

Sedm dnů v týdnu po celý rok nabízíme celovečerní program, vstupné je pouhých 100 czk. Na pódiu střídá jedna krásná dívka druhou, budete svědky úchvatných kostýmových show, akrobatických vystoupení, lesbian show, autoerotického vystoupení, striptýzových vystoupení s prvky kabaretu či baletu a profesionálních tanečních čísel v podání našich gogo tanečnic.

 

    * s kamarády
    * obchodními partnery
    * na rozlučku se svobodou
    * v dámské společnosti

 

Pořádáte oslavu? U nás zažijete ten nejlepší večírek, jaký si vůbec umíte představit. Rozlučka se svobodou, oslava narozenin, nebo jakákoliv jiná oslava, na to všechno jsme připraveni. Na oslavu u nás dlouho nezapomenete.

K nám se budete vracet rádi. Těšíme se na vás.
 

 

Upozornění na služby striptérek

 

Striptérka klientum poskytuje erotický zážitek. Striptýzové vystoupení a autoerotická show je show, dle jasných pravidel, kdy je přísně zakázano se dožadovat pohlavního styku a orálního sexu. Tyto služby zaměstnanci klubu neposkytujou. Při vyvijení tlaku, aby náš zamestnanec poskytl tyto nadstandartní služby, bude klient z klubu vykázan.

 

 

Kariera

 

Práce v strip clubu
 +420 608 63 1111

Stále přijímáme nové tváře do našeho strip clubu. Nabízíme přátelské prostředí, vyníkající výdělky a hosté na úrovni. Pošlete nám  e-mail, nejlépe i s fotkou. Jen do toho, opravdu se ničeho nebojte, u nás v strip clubu se na vás těšíme. ( nejedná se o služby sexuálního charakteru ).

cukrarnapromuze@gmail.com

Cabaret club Euphoria
Blodkova 16, 709 00 Ostrava - Hulváky

Open 21.00 - 05.00

Open daily from 21 to 05 hour

Email: cukrarnapromuze@gmail.com
Skype: