Vítáme Vás na stránkách našeho strip clubu

 

Cabaret Euphoria je prestižní a nejnavštěvovanější striptýzový klub na Severní moravě. Nachází se v Ostravě - Hulvákách, ul.Blodkova 16 a je zcela unikátní svou originalitou. Nabízí vám výjimečnou zábavu. V luxusním interiéru s nadstandartním výběrem drinků a milou obsluhou si můžete odpočinout ve fantastické atmosféře vytvořené sexy tanečnicemi, které vám poskytnou nezapomenutelný taneční zážitek. Na pódiu můžete vidět akrobatická a lesbická vystoupení v tématických kostýmech. Nejlepší služby v Cabaretu Euphoria zahrnují tanec na klíně, na stole, autoerotickou show v soukromých kabinkách, vše v nevídané kvalitě. Show 2 nebo 3 dívek na podiu je nejpopulárnější mezi zahraničními turisty, kteří přijíždějí do Ostravy užít si pánskou jízdu. Klub je otevřen denně, vstup je pouhých 100,-czk , pánové i dámy jsou vítáni. Důkazem vysoké kvality jsou také  tisíce fanoušků na sociálních sítích.

Cabaret Euphoria jednoduše stanovuje trendy a je vždy o jeden krok napřed.

 

Upozornění na služby striptérek

 

Striptérka klientum poskytuje erotický zážitek. Striptýzové vystoupení a autoerotická show je show, dle jasných pravidel, kdy je přísně zakázano se dožadovat pohlavního styku a orálního sexu. Tyto služby zaměstnanci klubu neposkytujou. Při vyvijení tlaku, aby náš zamestnanec poskytl tyto nadstandartní služby, bude klient z klubu vykázan.

 

 

Kariera

 

Práce v strip clubu
DÍVKY POZOR!

Stále přijímáme nové tváře do našeho strip clubu. Nabízíme přátelské prostředí, vyníkající výdělky a hosté na úrovni. Pošlete nám  e-mail, nejlépe i s fotkou. Jen do toho, opravdu se ničeho nebojte, u nás v strip clubu se na vás těšíme. ( nejedná se o služby sexuálního charakteru ).

cukrarnapromuze@gmail.com

 

 

 

 

 

Výměna odkazů

 

 

 

 

Cabaret club Euphoria
Blodkova 16, 709 00 Ostrava - Hulváky

Open 21.00 - 05.00

Open daily from 21 to 05 hour

Email: cukrarnapromuze@gmail.com
Skype:

Pozor na praktiky taxislužeb

 

Nenechte se zmást, ale opravdu v klubu neprobíha žádna rekonstrukce ani nemáme zavřeno. Tyto výmluvy používájí řidiči taxislužeb a snaží se vás odvest do běžných nočních klubu ve kterých, za vás z inkasují tučnou provizi. Mame otevřeno denně od 21.hod

 

Videocesta z Stodolní ulice k nám do strip clubu

 

Natáčelo se u nás